فروشگاه جامع پایان نامه, پروژه, پاورپوینت, مقاله و گزارش کارآموزی (کلیه رشته ها)
دسته بندی محصولات
آخرین محصولات فروشگاه
به فروشگاه اندیشه خوش آمدید انجام سفارشات سفارش پاورپوینت و ترجمه متون انگلیسی و وایریش پایان نامه و تایپ برای کلیه رشته ها انجام پروژه های معماری شامل پلان برش نما سایت پلان آنالیز سایت سه بعدی فروشگاه دانشجویی کافینت اندیشه

اطلاعیه فروشگاه

خریداران عزیز در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل porozhe2020@yahoo.com استفاده نمایید. لازم به ذکر است بعضی خریداران بعد از خرید موفقت نمی توانند فایل خرداری شده را دانلود کنند در صورت عدم دانلود از لینک مورد نظر فایل خریداری شده به ایمیل وارد شده ارسال می شود. چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن در سایت اقدام نماییم.

پروژه تعیین کرنش های سلولی توسط نیروی ریز اتمی ترکیبی و نمونه سازی المان محدود. doc

پروژه تعیین کرنش های سلولی توسط نیروی ریز اتمی ترکیبی و نمونه سازی المان محدود. doc

 

 

 

 

 

 

 

نوع فایل: word

قابل ویرایش 50 صفحه

 

چکیده:

بسیاری از قسمت ها محیط های مکانیکی خود را بعنوان یک نتیجه از تغییرات فیزیکی یا عیوب وفق می دهند.سلول ها با هم برای این مرحله آشکار کننده و موثر می باشند.اگر چه خیلی از مطالعات روشن و واضح عملی شده است تا به مکانیزم آشکار کننده ها و سازگارکننده ها با کشش های مکانیکی رسیدگی شود.

سلول های کششی ناشناخته باقی می مانند ونتایج تفاوت تکنیک های شبیه سازی را نمی توان مقایسه کرد.با ترکیب تعیین تجربی مقطع برشی سلول الاستیکی توسط نیروهای ریز اتمی با نمونه سازی المان محدود و محاسبه ی دینامیک سیال.ما توزیع اعمال شده روی سلول های تحت کشش توسط تکنیک های کششی همه ی سلول های معمول و تکنیک های دستکاری ریز را گزارش کردیم.ازاین رو مقایسه ی آنها ممکن خواهد بود.استفاده از اطلاعات در تجزیه و تحلیل ها و آزمایش ها توسط یکدیگر عملی خواهد بود.ما آستانه ی فعالیت برای سیگنال متفاوت مبدل فرآیند و اجزای کششی که آنها ممکن است کشف کنند راامتحان کردیم.ما تعدیل سلول های الاستیکی را توسط افزایش تابش-F که محتوایی از سایتوسکلوتن دارد را نشان دادیم.ضریب پواسان طرح های عملیاتی خوبی هستند برای تحمل در برابر تنش برشی سیال یا فشارهیدرواستاتیکی.ما گزارش کردیم که وقتی سیال سرگردان در بعضی سیستم های الاستیکی لایه ممتد جریان می یابد کشش سلولی قابل توجه می شود.

در خاتمه، این فن آوری در دوردست نویدی را نشان می دهد برای فهمیدن اثرمتقابل در طول مدت اعمال نیروی مکانیکی.کشف کشش.شرح و بیان عامل موجود.و سازگاری سلولی در طبیعت و عیوب.

 

مقدمه:

بسیاری از قسمت ها محیط های مکانیکی خود را سازگار می نمایند:استخوان بندی جدید در پاسخ به دسته ی تمرینی عالی ترکیب شده اند.قلب و عروق به صورت روان و یکنواخت ماهیچه ها را با فشار پمپ وفق می دهند.ساختار ماهیچه ها خود را با مراحل تمرینی وفق می دهند.آشکار کننده ها و سازگار کننده ها با کشش های مکانیکی که توسط سلول های تشکیل شده ی این اعضا اعمال می شوند.

بسیاری از آزمایش ها به صورت وا ضح سلول های آشکار کننده و وفق دهنده با تحریک مکانیکی مشخص شده اند که از یک نوع طرح برای اعمال شبیه سازی مکانیکی استفاده می کنند:سلول هایخاتمه گر برای 24ساعت به جریان سیال می پیوندند که آشکار کننده ی جریان را پیوسته و یکنواخت به صف در می آورد ونوسان فشار برشی سیال می تواند کلسیم زود گذر از یک نوع از انواع سلول های آورده وآنرا به زیرلایه ی ممتد منطقه ای عمودی به مسیر کشش واگذار می کنند کندرسایت تناوب فشار هیدرواستاتیکی که افزایش می یابد را به ترکیب سنتز واگذار می نمایند.سلولهای استخوان ساز غلظت کلسیم سلول های ورودیشان را افزایش می دهد وقتی که ضربه ی ریز یا کشش از طریق میکروب های مغناطیسی پیروی می کند.شرح عامل موجود سلول های خاتمه گر وقتی که از پیچ میکروبی پیروی می کنند افزایش می یابد.روش عملی شبیه سازی مکانیکی که می توان به طور کلی به دو مقوله تقسیم می شود:آن دسته که شبیه سازی را فراترازهمه ی سلولاعمالمی کنند(زیر لایه ی ممتد.برش سیال. تناوب فشار هیدرواستاتیکی) وآن دسته که به تنهایی بخش کوچکی از بدنه ی سلول را شبیه سازی می کنند(ضربه ی ریز.پیچ میکروبی.کشش میکروبی).نتایج بدست آمده با یک سیستم کششی در مقام مقایسه مشکل تر است با نتایج بدست آمده از روش دیگر.

درحقیقت.سلول ها بیشتر شبیه تغییر شکل پذیری آشکاری هستند که بروی ساختارشان یا در مهندسی ترم کشش (تغییر شکل پذیری در بخش طولی)اعمال می شود.شناخت توزیع کشش در سطح سلول ها نتیجه را قادر می سازد تا از تکنیک های کششی متفاوت که با یکدیگر مقایسه می شوند. ونتیجه ی ساختار فیزیکی آنها آنالیز می شود. تکنیک های معمول مهندسی ازجمله محاسبه ی دینامیک سیال(CFD )یا نمونه سازی المان محدود می تواند برای محاسبه ی فشار برشی نتیجه

شده از جریان سیال یا توزیع کشش لازم برای شبیه سازی مکانیکی مورد استفاده قرار بگیرد.(CFD )سرعت وتوزیع فشار تولیدی را قادر می کند تاجریان سیالبالای یک سطح را مشخص کند وبنابراین توزیع فشار برشی می تواند تعیین شود.CFD با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است تا به جریان خون در میان شریان و شاخه های آن رسیدگی شود.باربی فشارهای برشی لازم را که سیال بالای یک سلول خاتمه گر یک لایه که متعلق است به توپوگرافیکه با استفاده از نیروی اتمی ریز بدست آورده شده است(َAFM). جریان یابد.این در رابطه با (FEM ) می تواند سلول های کششی استخراج شده توسط فشار برشی سیال را تسلیم کند.درحقیقت FEM به توزیع کششی لازم اجازه می دهد که به بارگیری و شرایط مرزی اعمال شده روی یک ساختار که به اجزای ماده که شناخته شده و تعیین شده هستند نظم ببخشد.FEM نمونه سازی وتعیین توزیع کشش در همه ی اعضا از جمله استخوان و غضروف یا دیواره ی شریانی را با موفقیت عملی کرده است.اما آن به ندرت در سلول های انفرادی لازم که کمبود دقیق اطلاعات در اجزای مادی سلول ها یا صورت و شکل ظاهری آن عملی شده است.رایمر-مک ردی وهالیستریک سلول جانبی را نمونه سازی کردندکه آن را در شکافی که در کشش اعمال شده در سلول توسط یک تراکم یکنواخت از قالب در هر کدام که جا داده می شود جا می دهند. گولاک و مو و وو دهرزوک یک کندروسایت محاط را در یک قالب کارتیلجینوس نمونه سازی کردند.در همه یسه مورد سلول هابعنوان کره با اجزای متشابه ویک جور نمونه سازی می شوند.از این رو پتانسیل نامتشابه در اجزای مواد یا توپوگرافی نادیده گرفته می شود.دیگری نمونه ی المان محدود است که روی اجزای مواد سلولی پیش بینی شده از ساختار سایتوکلتال متمرکز شده است.پیش بینی اصلاحات سایتوکلتون یا تکامل تدریجی شکل ظاهری سلول در پاسخ به تنفس ریز لوله ای.اگر چه روش های زیادی از اندازه گیری حجم اجزای مواد سلولی استخراج می شود.فقط AFMقادر است مقطع طولی سه بعدی از سطح سلول را که در قرارداد بالا با توزیع اجزای موادشان با همدیگر بدست آورد.

دراین مطالعه ما AFM رابا FEM وCFD ترکیب می کنیم که نتیجه ی توزیع کشش از تکنیک های شبیه سازی مکانیکی همه ی سلول های معمول محاسبه می شود.تجارب بدست آمده از مقطع طولی سلول ونقشه های بدست آمده از اجزای مواد توسط (AFM)نمونه ی المان محدود را در سه بعد منعکس می کنند.سری های مختلف مرزها و یادآوری شرایط اعمال شده به نمونه ی سلول که در آزمایش های کششی(زیر لایه ی ممتد.برش سیال و فشار هیدرواستاتیکی متناوب) شبیه سازی شده است.آزمایش های میکروسکوپی معمول(کشش وپیچش ریز.کشش ریز لوله ای) که روی یکحجم زیر سلولی کوچک نمونه سازی شده است و توزیع کشش که با سنجش آزمایش های کششی همه ی سلول ها محاسبه شده است.سازگاری سلول ها به فشارهای مکانیکی توسط افزایش میزان الاستیک سلول و امتحان آنچه روی توزیع کشش اثر می گذارد شبیه سازی می شود.پارامترهای مختلف مربوط به روش هایشبیه سازی شده متنوع می باشند واثرهای آن ها روی توزیع کشش امتحان شده است.علاوه بر این.ماازاین نمونه سازی ها استفاده می کنیم تا حجم کشش نتیجه شده ازآزمایش ها توسط گروه های دیگررا محاسبه کنیم ومقایسه ی اندازه ی کشش ها که نیازاست یک کشف مکانیکی گزارش شده وجواب سلولی پایین دست آغاز شود.

در خاتمه، ما برای اولین بار کاربرد واستعمال AFM در پیوستگی با FEM و CFD برای محاسبه ی توزیع کشش در نتایج سلول ها از روش های معمول شبیه سازی مکانیکی را گزارش می دهیم.دانستن این توزیع کشش آزمایش های کشش متفاوت را که با یکدیگر مقایسه می شوند را ممکن خواهد ساخت.به علاوه. این اطلاعات باید به درک ما ازچگونگی کشش های ایجاد شده توسط تکنیک های کششی معمول کمک کند که در سلول های متفاوت درراه هایی که علامت گذاری می شوند و مشخص شده اند استفاده می شوند.

 

فهرست مطالب:

خلاصه

مقدمه

مواد و روش ها

اطلاعات آزمایش

کشت سلول

مصونیت در مقابل آلودگی و ریز کانونی

نیروهای اتمی ریز

اندازه گیری خاصیت ماده

نمونه سازی رقمی برای مدل های مکانیکی همه ی سلول ها

 تولید همه ی سلول های مدل

نمونه ی فیزیکی

شرایطمرزی

تولید مدل سلول جانبی

نمونه سازی رقمی برای شبیه سازی برش سیال

تولید مدل ها

دینامیک سیال محاسباتی: مدل فیزیکی وشرایط مرزی

نمونه سازی المان محدود: مدل فیزیکی وشرایط مرزی

تغییر پارامترهای فیزیکی

نمونه سازی عددی برای نمونه های دستکاری شده ی ریز

کشش ریز مغناطیسی

تابیدن دانه های ریز

فشارریز لوله ای

حساسیت مکانیزم های آشکار کننده های مکانیکی

سازگاری با کشش مکانیکی

برآیند کشش سلولی ازجریان سیال سرگردان

آمارومنحنی مناسب

خواص اصلی تجربی اندازه گیری شد Osteoblast

توزیع و بزرگی کرنش ( مدل های تمام سلولی )

مدل های مایکرو منی پولشن (Micromanipulation)

مدل تمام سلولی

مدل های مایکرومنی پولشن

مدل های تمام سلولی

مدل های مایکرومنی پولشن

آثار جهت کاربرد محرک

آثار پارامترهای شارش سیال

استه اوست ها

کرنش های سلولی حاصله توسط انحراف شارش سیال

بحث

مکانیزم های تعیین کرنش سلولی

اهمیت ضریب پواسان سلولی

سازگاری سلولی با اختلال مکانیکی

تعیین کرنش در استوسیت ها

محدودیت های یکپارچه کردن اندازه گیری و پروسه مدلینگ

نتیجه گیری


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Student-Project_1680916_2116.zip863.3k

پروژه ترمزهاي هيدروليكي و پنوماتيكي. doc

پروژه ترمزهاي هيدروليكي و پنوماتيكي. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 85 صفحه   مقدمه: اين فصل كاربرد و عملكرد انواع ترمزهاي مورد استفاده در اتومبيل را تشريح مي كند. از آنجائي كه اكثريت ترمزهاي امروزي بوسيلة هيدروليك بكار مي افتد ، در اين فصل كاربرد ترمزهاي هيدروليكي و ساختمان آنها شرح داده شده است. دو نوع ترمز هيدروليكي وجود دارد: ديسكي و كاسه اي. در نوع كاسه اي ، كفشكهاي ترمز ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه رشته میکانیک سیالات با بررسی جوشکاري. doc

پروژه رشته میکانیک سیالات با بررسی جوشکاري. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 220 صفحه   مقدمه: ارسطو كه نظر هاي فيلسوف هاي يوناني پيش از خود را خلاصه كرده بود عقيده داشت كه همه موارد موجود در زمين از چهار عنصر« خاك آب آزمايش هاي مربوط به هوا و آتش»حاصل شده است سه عنصر از چهار عنصر ارسطو به سه حالت ماده جامد مايع گاز و عنصر چهارم به انرژي تبديل ميشود. دانشمندان گاز را نوعي آ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه روش های آماری تخمین پارامتر های سینتیکی (ثوابت ارنیوس - درجه واکنش - ثابت سرعت - رابطه سرعت). doc

پروژه روش های آماری تخمین پارامتر های سینتیکی (ثوابت ارنیوس - درجه واکنش - ثابت سرعت - رابطه سرعت). doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 62 صفحه   مقدمه: شعله ها فقط در ترکیب ها و مخلوط های شیمیایی تکثیر و گسترش می یابند که قادر به واکنش سریع باشند تا بتوان آنها را انفجاری یامنفجر شوندهدر نظر گرفت. علاوه بر این عبارت انفجاری به معنی واکنش سریع است از نقطه نظر احتراق گرایش و توجه به پدیده جنبش شناسایی شیمیایی بیشتر متمرکز است بر شرایطی که در آن س ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مهندسی میکانیک با عنوان نيروگاه گاز. doc

پروژه مهندسی میکانیک با عنوان نيروگاه گاز. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 130 صفحه   مقدمه: امروزه با توسعه روزافزون صنعت نيروگاه وتوليد برق وبا توجه به اين نكته كه اكثريت دانشجويان مهندسي و...ويا حتي فارغ التحصيلان دراين رشته ها موفق به بازديدكاملي از نيروگاه وسيستم كاري و نحوه عملكرد سيستمهاي موجود در نيروگاه نشده اند،وبا توجه به سابقه كاري كه من در نيروگاه جنوب اصفهان درزمينه نصب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مکانیک حرارت و سیالات با بررسي اصول ها ور كرافت. doc

پروژه مکانیک حرارت و سیالات با بررسي اصول ها ور كرافت. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 100 صفحه   مقدمه: هاوركرافت جزء ماشينهاي نقليه كلاس بالائي مي باشد كه برروي هر سطحي اعم از خشكي،آب ،يخ، چمن و هر چيز ديگري كه بتوان هوا را به تله انداخت حركت مي كند. علت نياز به اين وسيله آنست كه تنها وسيله اي مي باشد كه قابليت حركت در شرايط مختلف را دارد و مثلا مي توان در نواحي كم عمق كه امكان حركت براي ساير ش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه تهويه مطبوع و صنايع مرتبط به آن. doc

پروژه تهويه مطبوع و صنايع مرتبط به آن. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 373 صفحه   مقدمه: مهندسي مکانيک امروزه در برگيرنده طيف وسيعي از صنعت است که تهويه مطبوع يکي از شاخه هاي مهم آن مي باشد. پيشرفتهايي که تا کنون در تهويه مطبوع و صنايع مرتبط به آن ، مخصوصا در کشورهاي مترقي و صنعتي حاصل شده ، بيش از پيش اهميت بخش مهندسي مکانيک در حرارت و سيالات را نمايان ساخته است. استفاده از سيس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بررسی نرم افزار های مربوط با کوپلینک کلاچ ترمز و فلایویل ها. doc

پروژه بررسی نرم افزار های مربوط با کوپلینک کلاچ ترمز و فلایویل ها. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 82 صفحه   مقدمه: کوپلینگ ها کوپلینگ ها اجزایی از ماشین هستند که حرکت و توان را از انتهای یک محور دریافت و به محور دیگر منتقل می کنند. در کوپلینگ ها قطع ارتباط بین محور محرک و متحرک وجود ندارد. در یک دسته بندی کلی کوپلینگ ها به دو نوع صلب و انعطاف پذیر تقسیم بندی می شوند. 1- کوپلینگ های صلب (سخت) این نوع کوپل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مکانیک با عنوان اندازه گیری. doc

پروژه مکانیک با عنوان اندازه گیری. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 360 صفحه   مقدمه: تمامي مهندسين ( بدون توجه به اينکه در چه شاخه اي کار مي کنند )پيوسته با مسائل اندازه گيري روبرو هستند. مسائلي نظير اندازه گيري جرم ، نيرو ، دما ، مقدار يک جريان الکتيرکي ، طول ،زاويه و غيره و يا مسائلي مربوط به اثرات جمعي از آنها.نتايج اين قبيل اندازه گيري ها خط مشيي را به مهندس نشان مي دهد و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه معرفی و بررسی انواع یاتاقان ها. doc

پروژه معرفی و بررسی انواع یاتاقان ها. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 110 صفحه   مقدمه: در اين نوع بلبيرينگها ، در هر رينگ يك شيار عميق دايره اي با شعاعي برابر شعاع ساچمه وجود دارد . بخاطر وجود همين شيار و ايجاد سطح تماس بالا بين ساچمه ها و رينگها ، اين نوع بلبيرينگها توان تحمل بارهاي شعاعي زياد بهمراه نيروهاي محوري را دارند .بلبيرينگهاي شيار عميق به دليل توانايي تحمل بارهاي شعاع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مبانی طراحی خطوط لوله انتقال جریان های دوفازی. doc

پروژه مبانی طراحی خطوط لوله انتقال جریان های دوفازی. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 68 صفحه   مقدمه: معمولا طراحی هیدرولیکی خطوط لوله انتقال جریان های دو فازی در حالت پایدار با استفاده از یکی از روش های ذیل انجام می گیرد: استفاده از معادلات مناسب جریان تک فازی به همراه یک ضریب ایمنی استفاده از معادلات و روابط تجربی پایدار جریان های دوفازی در روش اول از روابط تجربی و یا معادلات تحلیلی مناسب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه كامپوزيت هاي زمينه فلزي تقويت شده باآلياژهاي حافظه شكلي. doc

پروژه كامپوزيت هاي زمينه فلزي تقويت شده باآلياژهاي حافظه شكلي. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 63 صفحه   مقدمه: بسیاری از فن آوریهای نوین به موادی نیاز دارند که ترکیب غیر معمولی از خواص را با آلیاژهای فلزی ، سرامیکی و پلیمرهای معمولی حاصل نمی آید بدست می دهد. به عنوان نمونه مواد مورد نیاز درسفینه های فضائی ، زیر دریائی ها و کاربردهای حمل و نقل از این قبیل است که باید در عین چگالی کم ، استحکام سفتی و مقاو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه طراحی و تحلیل ساخت ماشین باگی. doc

پروژه طراحی و تحلیل ساخت ماشین باگی. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 240 صفحه   مقدمه: اگر بخواهیم منصفانه به تاریخچه اتومبیل بنگریم ، تصور من بر این است باید همان ارابه های چوبی و طراح آنها را هم جزیی از صنعت اتومویل و تاریخچه آن دانست. اما صنعت اتومبیل سازی با شکل و موتوری صنعتی در ابتدا به صورت اتفاقی و پراکنده به وسیله چند مخترع صورت گرفت. آنها به طور پیوسته روی اتومبیلهای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مهندسی میکانیک با موضوع طراحی اجزا. doc

پروژه مهندسی میکانیک با موضوع طراحی اجزا. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 235 صفحه   مقدمه: با توجه به اخذ درس طراحی اجزا 2 که توسط استاد گرانقدر جناب مهندس کرمی نژاد ارایه شده بود پروژه و سمینار اعضای گروه در سیستمهای انتقال قدرت واجزای انعطاف پذیر انتخاب شد. به همین خاطر بر آن شدیم تا در حیطه وظیفه خود مرجعی کامل و اصولی تهیه و تنظیم کرده باشیم تا مورد استفاده دیگر دانشجویان قرار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مهندسی میکانیک با موضوع سیستم فرمان. doc

پروژه مهندسی میکانیک با موضوع سیستم فرمان. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 100 صفحه   مقدمه: دراغلب ماشینهاودستگاههای صنعتی رفتاروحرکات هماهنگ وهدف دار مجموعه اجزاءواعضاء،سیستمی دینامیکی راایجاد می کند. که مهندس طراح دراولین گام گریزی به جزء تجزیه و تحلیل حرکتها و نیروها درآن را ندارد.از طریق این مرحله است که نهایتاٌ به فازهای بهینه سازی و طراحی استانداردسازی...دسترسی می یابد. در تح ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه سیستم ترمز ماشین. doc

پروژه سیستم ترمز ماشین. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 97 صفحه   مقدمه: همگی می دانیم که فشردن پدال ترمز ماشین، سرعت را می کاهد.اما چگونه؟چگونه ماشین نیروی پای شما را به چرخ ها منتقل میکند؟چگونه نیروی شما را چند برابرمی کند تا برای متوقف کردن جسمی به بزرگی یک ماشین کافی باشد؟   فهرست مطالب: مقدمه: طرحی کلی از سیستم ترمز افزایش نیرو سیستم هیدرولیکی یک س ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه مهندسی رشته میکانیک با عنوان سوخت های فسیلی. doc

پروژه مهندسی رشته میکانیک با عنوان سوخت های فسیلی. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 75 صفحه   مقدمه: مولدهاي بخار نيروگاه كه در نيروگاههاي توليد برق به كار مي‌روند موضوع اصلي اين كتاب را تشكيل مي‌دهند. مولدهاي بخار نيروگاهي مدرن اساساً دو نوع هستند: 1 – نوع استوانه‌اي لوله آبي زير بحراني 2 – نوع يكبار گذر فوق بحراني. واحدهاي فوق بحراني معمولاً در فشار MPa 24 و بالا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه جریان حول اجسام جریان بند. doc

پروژه جریان حول اجسام جریان بند. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 100 صفحه   مقدمه: بيش ازيكصدسال پيش تا كنون جريان حول اجسام جريان بند ( مانع) با سطح مقطع دايره اي ومربعي، توجه بسياري ازمحققين را به خودجلب كرده است. موضوع جريان حول اين اجسام وپديده پخش گردابه ناشي ازآن به خاطر وجودكاربردهاي عملي درمهندسي ازاهميت زيادي برخورداراست ؛ ازجمله كاربردهاي عملي اين نوع جريان ها، مي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه تست كارآيي بويلر. doc

پروژه تست كارآيي بويلر. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 240 صفحه   مقدمه: كد PTC شامل دستورالعملهايي به منظور تست واحدهاي مولد بخاري مي‌باشد اين واحد تركيبي از وسايلي هستند كه براي آزاد سازي و بازيابي حرارت به همراه وسايل انتقال حرارت به يك سيال عامل استفاده گرديده تا بدينوسيله بتوان از حرارت آزاد شده استفاده نمود واحد مورد نظر اين كد ممكن است شامل تجهيزات بو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بررسي ربات ها صنعتي و مشخصات آن ها در جوشكاري. doc

پروژه بررسي ربات ها صنعتي و مشخصات آن ها در جوشكاري. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 112 صفحه   چکیده: گزارش حاضر به منظور پژوهش بر روی رباتهای صنعتی تهیه شده است. که درآن جایگاه و کاربرد رباتها در صنعت، مزایای استفاده از رباتها، تجزیه و تحلیل اقتصادی استفاده از ربات در فرایند های تولیدی و همچنین متداولترین کاربرد ربات در صنعت آمده است و همچنین با رباتها و بخش های اصلی آن، اصطلاحات فنی در این عل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه رشته میکانیک با موضوع آلومينيوم‌. doc

پروژه رشته میکانیک با موضوع آلومينيوم‌. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 130 صفحه   مقدمه: با كاربرد بيشتر مواد آلومينيومي‌ و يا آلياژهاي‌ آلومينيوم‌ در قطعات‌ مختلف‌ ازجمله‌ قعات‌ خودرو،روشهاي‌ مورد نياز براي‌ توليد اين‌ قطعات‌ نيز گسترده‌تر شده‌اند، از جملة‌ اين‌ روشها دايكاست‌، ريژه‌،ريخته‌گ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بليرينگ و روغن كاري. doc

پروژه بليرينگ و روغن كاري. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 70 صفحه   مقدمه: دانش بشري مانند آبي است كه گاهي ازآسمان فرو ميآيد و گاهي از زير زمين ميجوشد. ( فرانسيس بكن ) ما در اينجا ازاصطلاح بلبرينگ در معني عموميش استفاده ميكنيم، زماني كه دو قسمت حركت مرتبط دارند ، بدون توجه به شكل و نظم دروني آن ، بلبرينگ تعريف ميكنند. معمولآ روغن كاري در هر نوع بلبرينگ ، براي كاهش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بررسي امكان پذيري طراحي و ساخت قالب‌هاي فورج مدولار (MODULAR). doc

پروژه بررسي امكان پذيري طراحي و ساخت قالب‌هاي فورج مدولار (MODULAR). doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 115 صفحه   مقدمه: براي بهينه سازي صنعتي و رونق اقتصادي، و ارتقاء و پيشرفت آموزشي و تكنولوژيكي و قدرت علمي و رقابت فرآورده‌هاي توليدي در بازارهاي جهاني نياز به كسب دانش‌ جديد، آموزش و به كارگيري تكنولوژي و روش‌هاي مدرن در صنعت قالبسازي مي‌باشد. هم اكنون بيشتر قطعات مهم صنايع خودروسازي، و صنا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بررسي آزمايشات كنترل كيفيت و تأييد خودرو. doc

پروژه بررسي آزمايشات كنترل كيفيت و تأييد خودرو. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش  150 صفحه   مقدمه: بطور كلي آزمايشات انجام شده برروي خودرو به دو دسته عمده زير تفكيك مي‌گردد: الف – آزمايشات تاييد قطعات و مجموعه‌ها ب – آزمايشات تاييد كلي خودرو كه به ترتيب به آنها پرداخته خواهد شد. الف – آزمايشات تاييد قطعات و مجموعه‌ها در طول مسير طراحي خودرو پ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه بارگذاري جرثقيل ها. doc

پروژه بارگذاري جرثقيل ها. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 80 صفحه   مقدمه: جرثقيلها وسايلي هستند كه به منظور نقل و انتقال بارهاي سنگين مورد استفاده قرار مي گيرند در كارخانجات معمولاً يك جرثقيل ثابت بر روي سازه (و يا در مواقعي كه بار سنگيني است بر روي ستوني مجزا درنظر گرفته مي شود) تا نقل و انتقالات مورد نظر توسط آن صورت گيرد در اينجا ما مي خواهيم بدانيم كه بار ناشي از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه انواع چرخدنده. doc

پروژه انواع چرخدنده. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 105 صفحه   مقدمه: عمل اين قسمت در واقع فراهم ساختن يک نسبت دائمي کاهش سرعت است و همچنين چرخش 90 درجه اي مسير گشتاور انتقالي. نسبت کاهش سرعت در اين قسمت در حدود 4:1 براي خودروهاي معمولي تا 10:1 براي خودروهاي سنگين متغير است. اين عمل در يک يا دو مرحله انجام مي شود. براي کاهش کمتر از حدود 7:1 اين عمل يک مرحله اي و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

پروژه اندازه گيري و كنترل كيفيت. doc

پروژه اندازه گيري و كنترل كيفيت. doc               نوع فایل: word قابل ویرایش 112 صفحه   مقدمه: سابقه اندازه گيري به عهد باستان باز مي گردد و مي توان آن را به عنوان يكي از قديمي ترين علوم به حساب آورد. در اوايل قرن 18 جيمز وات ( JAMES WATT ) مخترع اسكاتلندي پيشنهاد نمود تا دانشمندان جهان دور هم جمع شده يك سيستم جهاني واحد براي اندازه گيريها به وجود آورند. به دنبال اين پيشنهاد گروهي از د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان
پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
مطالب مورد نظر شما در چه زمینه ای است؟